پیام مدیر

همکاران ارجمند جهت دستگیری از دانش آموزان محروم در صورت امکان فطریه ومبالغ مشابه را به این امر اختصاص دهید .

شماره حساب ملی انجمن 4150158792003

سخن روز

تشنه‌ام این رمضان تشنه‌تر از هر رمضانی / شب قدر آمده تا قدر دل خویش بدانی

لیله القدر عزیزی است بیا دل بتکانیم / سهم ما چیست از این روز؟، همین خانه‌تکانی

جستجوی مطالب
اين سايت
ساير سايتهاي وابسته
جستجو
نظرسنجی

با سلام سایت در حال باز سازی می باشد

  مفید است
  مفید نیست

ارسال و دیدن نتایج نظرسنجی


مراسم تجلیل از معلمان نمونه کشوری ، استانی و منطقه ای خراسان رضوی

تعداد نمایش : 1284

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی: معلمین نمونه مشاورین آموزش و پرورش هستند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، محمدتقی فخریان درمراسم تجلیل ازمعلمین نمونه کشوری،استانی،منطقه ای اظهارداشت: درنظرداریم معلمین منتخب را دریک مجلس مشورتی به عنوان مشاورین آموزش وپرورش درباره راههای اجرایی شدن سند تحول بنیادین برای سال آینده دعوت کنیم.
فخریان افزود: شبکه آموزش و پرورش، شبکه ای فراگیر،گسترده و موثرترین شبکه نیروی انسانی است که ساماندهی نیروی انسانی را آموزش و پرورش به عهده دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش افزود: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نگاهی سطحی نیست، بلکه با دانستن چرایی و چگونگی و چیستی با مبنای اسلامی تألیف شده است.
فخریان در پایان با بیان ویژگیهایی از شهید مطهری افزود: شهید مطهری با اخلاص در کار وعلاقه به اهل بیت (ع) و تزکیه نفس واطاعت از ولی فقیه، توانست نقش معلم را درتحول بنیادین زمینه سازی کند.
درادامه جلسه سید حمید رضا پیش نماز،معاونت پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش و دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم استان اظهارداشت: فرایند انتخاب نمونه،روشی برای الگوسازی است تا نسلی پویا،اندیشمند و جامعه پذیر با سبک زندگی ایرانی اسلامی را تربیت کنند وایران را به افق 1404 نزدیک کنند.
رئیس ستاد بزرگداشت مقام معلم افزود:از هزار و820 معلم فرهیخته که از این تعداد 24 معلم نمونه کشوری و221 معلم استانی و هزار و359 معلم منطقه ای هستند دراین مراسم مورد تجلیل و تقدیر قرار می گیرند.
درادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی درجمع معلمین منتخب حضور یافت و اظهارداشت:آموزش و پرورش موتورکشوراست و معلمی بهترین شغل است.
استاد راشد یزدی افزود: معلم ها را کسی   نمی تواند اجردهد، مگر خداوند متعال که مزد معلمین را می دهد وحیات معنوی مردم به دست انبیاء و معلمین سپرده شده است.
درادامه جلسه،از6 نسل معلم آموزش و پرورش خراسان رضوی به ابتکار مدیر کل حیدرمالداری، غلام مولا جنگجو وغلامحسین مهرعلی ،علیرضا فولادی وغلامحسین حیدری و سیدمصطفی هاشمیان ،تجلیل شد.
مدیر کل آموزش و پرورش دراهمیت این برنامه اظهارداشت: خلا احترام شاگرد و استادمتأسفانه در جامعه آموزشی دیده می شود که با این طرح گفتمان تکریم معلمی را درسرزمین خورشید به عنوان حرکت ارزشی ترویج و توسعه پیدا می کند.
درادامه جلسه از خانواده سلجوقی با 8 عضو معلم تجلیل شد.
در پایان این مراسم نیز از معلمان نمونه کشوری،استانی و منطقه ای تجلیل و از تمبر24    معلم نمونه کشوری با همکاری اداره پست استان خراسان رضوی رونمایی شد.
 

نظر خود را بیان کنید

 نام و نام خانوادگی:

 رایانامه:

 نظر شما :

 
نظرات شما